| Επωνυμία Μάρκας: | HONGHAI |
| Αριθμός μοντέλου: | 1476B0003 |
| MOQ: | 100 ΣΕΤ |
| Χρόνος Παράδοσης: | 35-40 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Σας παρουσιάζουμε τα εξαίσια Glass Cup Sets, σχεδιασμένα για να βελτιώσουν την εμπειρία σας με ένα τέλειο συνδυασμό κομψότητας και λειτουργικότητας.Αυτά τα φλιτζάνια προσφέρουν απαράμιλλη καθαρότητα και λάμψη.Κάθε φλιτζάνι έχει ύψος 90 χιλιοστών.προσφέροντας μια άνετη και κομψή λαβή ενώ σερβίρετε τα αγαπημένα σας ποτά.
Το κυλινδρικό σχήμα αυτών των Luxury Glass Cup Sets όχι μόνο ενισχύει την αισθητική τους ελκυστικότητα αλλά εξασφαλίζει και πρακτικότητα στην καθημερινή χρήση.οι ευθείες γραμμές του σχεδιασμού συμπληρώνουν κάθε τοποθέτηση τραπεζιούΜε χωρητικότητα 133 ml ανά φλιτζάνι, είναι ιδανικά για να απολαύσετε μια ποικιλία ποτών.από ένα αναζωογονητικό παγωμένο τσάι σε ένα καυτό εσπρέσο.
Τα διακοσμητικά γυάλινα σετ τσαγιού μας είναι ιδανικά για όσους εκτιμούν την εξαιρετική χειροτεχνία και τον κομψό σχεδιασμό.Αυτά τα φλιτζάνια φέρνουν μια αίσθηση εξευγενισμού σε κάθε περίσταση.Το διαχρονικό κυλινδρικό τους σχήμα και η λαμπερή κρυστάλλινη σύνθεσή τους τα κάνουν ένα όμορφο κεντρικό κομμάτι σε οποιοδήποτε τραπέζι ή ντουλάπι.
Ιδανικά για δώρα, αυτά τα Clear Glass Coffee Sets αποτελούν ένα στοχαστικό δώρο για γάμους, νεοσύλλεκτα σπίτια ή ειδικές γιορτές.Η κομψή τους σχεδίαση και η ευέλικτη λειτουργικότητά τους απευθύνονται σε ένα ευρύ φάσμα προτιμήσεων και γούστων, καθιστώντας τους μια αγαπημένη προσθήκη στην συλλογή ποτών οποιουδήποτε.
Αναζητήστε την τέλεια αρμονία στυλ και λειτουργίας με τα Glass Cup Sets μας, όπου κάθε γουλιά είναι μια γιορτή κομψότητας και ποιότητας.
| Ονομασία του προϊόντος | Συγκροτήματα γυάλινων φλιτζάνων |
| Αντίσταση στη θερμότητα | Μέχρι 150°C |
| Υψόμετρο | 90 χιλιοστά |
| Χρήση | Κατάλληλο για ζεστά και κρύα ποτά |
| Χρώμα | Διαφανές ή προσαρμοσμένο |
| Βάρος | 1550,7g ανά φλιτζάνι |
| Αριθμός τεμαχίων | 6 |
| Μέγιστη διάμετρος | 54 χιλιοστά |
| Δυνατότητα ανά φλιτζάνι | 133 ml |
| Σχήμα | Κύλινδρο |
Τα ελαφριά γυάλινα κοστούμια HONGHAI, με αριθμό μοντέλου 1476B0003, προέρχονται από την Κίνα, είναι ιδανικά για διάφορες περιπτώσεις και σενάρια.Αυτά τα κυλινδρικά γυάλινα φλιτζάνια έχουν μια εξωτερική διάμετρο στόματος 54mm και μια μέγιστη διάμετρο 54mmΗ διαφανής γυάλινη δομή τους, όχι μόνο τονίζει την καθαρότητα και διαύγεια των ποτών σας, αλλά προσθέτει και μια πινελιά εκλεπτυστικότητας σε οποιοδήποτε περιβάλλον.
Αυτά τα σετ γυάλινων φλιτζάνων είναι ιδανικά για χρήση τόσο σε καθημερινά όσο και σε επίσημα περιβάλλοντα.επιτρέποντάς σας να εκτιμήσετε το χρώμα και την υφή των αγαπημένων σας ποτώνΟ κομψός σχεδιασμός τους τους καθιστά εξαιρετική επιλογή για την εξυπηρέτηση των επισκεπτών κατά τη διάρκεια οικογενειακών συγκεντρώσεων, εορτασμών ή στενών δείπνων.Τα διακοσμητικά γυάλινα σετ τσαγιού μπορούν εύκολα να ανεβάσουν τις τελετές τσαγιού σας., δημιουργώντας μια εκλεπτυσμένη και γαλήνια ατμόσφαιρα που ενισχύει τη συνολική εμπειρία.
Σε επαγγελματικά περιβάλλοντα, όπως καφετέριες, εστιατόρια ή ξενοδοχεία, τα σύνολα γυαλιών φλιτζάνων HONGHAI παρέχουν μια κομψή και πρακτική λύση.την αξιοπιστία τους για καθημερινή εμπορική χρήσηΗ ασφαλή συσκευασία τους, η οποία περιλαμβάνει συσκευασία από αφρό και κυριότερες βαλίτσες ή εξατομικευμένες επιλογές, εγγυάται ότι τα φλιτζάνια φτάνουν σε τέλεια κατάσταση, έτοιμα για άμεση χρήση ή επίδειξη.
Αυτά τα γυάλινα φλιτζάνια αποτελούν επίσης υπέροχα δώρα για ειδικές περιστάσεις όπως γάμους, επετείους ή πάρτι νεοσύλλεκτων.Το φιλικό προς το περιβάλλον χαρακτηριστικό τους προσελκύει τους περιβαλλοντικά συνειδητούς καταναλωτές που εκτιμούν βιώσιμα προϊόντα χωρίς να συμβιβάζονται με το ύφοςΕίτε χρησιμοποιείται για ζεστά ή κρύα ποτά, το ανθεκτικό αλλά κομψό κυλινδρικό σχήμα προσφέρει άνετο χειρισμό και σύγχρονη αισθητική.
Ε1: Ποιο είναι το εμπορικό σήμα και ο αριθμός μοντέλου αυτού του σετ γυαλιού φλιτζάνου;
Α1: Το σετ γυάλινου ποτηριού είναι της μάρκας HONGHAI, και ο αριθμός μοντέλου είναι 1476B0003.
Ε2: Πού παράγεται το σύνολο γυάλινων φλιτζάνων;
Α2: Αυτό το γυάλινο σετ φλιτζανιών είναι κατασκευασμένο στην Κίνα.
Ε3: Το σύνολο γυάλινων φλιτζάνων έχει κάποια πιστοποίηση;
Α3: Ναι, το σύνολο γυάλινων φλιτζάνων είναι πιστοποιημένο από την SGS, εξασφαλίζοντας ότι πληροί τα πρότυπα ποιότητας και ασφάλειας.
Ε4: Πώς συσκευάζεται το σετ γυάλινου φλιτζάνου για παράδοση;
Α4: Το σύνολο γυάλινων φλιτζάνων συσκευάζεται με ασφάλεια χρησιμοποιώντας συσκευασία αφρού και κυριότερη βαλίτσα.
Ε5: Ποιος είναι ο τυπικός χρόνος παράδοσης και όροι πληρωμής για αυτό το προϊόν;
Α5: Ο χρόνος παράδοσης για το σύνολο ποτηριών γυαλιού είναι συνήθως 35-40 ημέρες και οι αποδεκτοί όροι πληρωμής είναι T / T (Τελεγραφητική μεταφορά).